Najwyższa jakość doznań...

Salomon to nie tylko eleganckie sale, ale także miejsce, w którym dbamy o każdy detal, by Twoja uroczystość była wyjątkowa i niezapomniana. Niezależnie od charakteru wydarzenia, oferujemy kompleksową obsługę, wspierając od planowania po realizację.

Od studniówek po bankiety, komersy, komunie, bale sylwestrowe czy stypy – nasze możliwości są nieograniczone.

Dysponujemy dwoma w pełni wyposażonymi salami o różnych pojemnościach, gdzie znajdziesz nie tylko klimatyzację, nagłośnienie czy ekrany multimedialne, ale także profesjonalną obsługę cateringową. Dodatkowo, dla wygody gości, oferujemy miejsca noclegowe z bogatym śniadaniem w formie bufetu szwedzkiego. Nasza restauracja to nie tylko przestrzeń, ale również zapewnienie komfortu i profesjonalizmu na każdym etapie organizacji wydarzenia.

Nasza troska o detale tworzy niezapomnianą opowieść, a w Salomonie każda uroczystość staje się wyjątkowym dziełem sztuki.

Sala Złota jest idealna dla grup do 70 osób. Na codzień stanowi ona przestrzeń naszej Restauracji, ale cyklicznie aranżujemy ją w miejsce celebracji mniejszych wydarzeń. Długie klimatyczne stoły, bar, balkon i kameralny podest, który świetnie sprawdzi się jako scena, to charakterystyczne elementy tej sali.

stwórzmy razem ten wyjątkowy dzień...

Nasza restauracja to nie tylko doskonałe dania, ale także idealne miejsce do organizacji wyjątkowych wydarzeń. Wesela to nasza specjalność – śledzimy najnowsze trendy, dbając o kompleksową organizację, zaczynając już od pierwszego spotkania, przez pomoc w doborze menu aż po wyjątkową dekorację, by każda chwila tego wyjątkowego dnia była niezapomniana.

Sala Balowa jest miejscem idealnym dla grup do 250 osób. To tutaj bije serce przestrzeni eventowej Salomona.
Po obu stronach sali usytuowane są 2 duże balkony z dodatkowymi stolikami. Obok baru ulokowaliśmy bufet, przygotowywany w zależności od preferencji gości. Sala ta dysponuje oddzielnym wejściem, który poprzedza taras i hall.

Nasz ogród i taras, umiejscowione przed głównym wejściem do Sali Balowej, to miejsce stworzone z myślą o komforcie i odpoczynku. Otoczeni zielenią i świeżym powietrzem, zapraszamy Was do delektowania się wyjątkowymi smakami naszych dań oraz blaskiem wschodzącego słońca.

Scroll to Top