logo
Restauracja Salomon
tel.: +48 77 457 20 86
tel.: +48 507 488 646
biuro@restauracja-salomon.pl
45-711 Opole, ul. J. Kwoczka 4
Search

O NAS a
RESTAURACJA SALOMON

KRÓTKO O NAS

Historia Salomona zaczęła się kilkadziesiąt lat temu i przekazywana z pokolenia na pokolenie trwa po dziś dzień. Jej fundamentami są tradycyjne śląskie wartości, które przez pryzmat czasu nie tracą na wartości. Są nimi: rodzina, zdrowie oraz praca przynosząca zadowolenie i poczucie spełnienia. W Salomonie stawiamy na rodzinną atmosferę w zespole, gdzie każdy zna i rozumie swoje zadania oraz wykonuje je z pełnym zaangażowaniem.

ZESPÓŁ

Jesteśmy firmą rodzinną gdzie wiedzę i doświadczenia przekazujemy z pokolenia na pokolenie. Całą załogę również traktujemy jak jedną wielką rodzinę. Tworzymy zgrany i doświadczony zespół, dzięki temu zapewniamy wysoką jakość i powtarzalność naszych usług, gdzie każdy zna i rozumie swoje obowiązki oraz wykonuje je z pełnym zaangażowaniem.

WYJĄTKOWY SMAK

Preferujemy kuchnię klasyczną z elementami nowoczesnymi. Przygotujemy dla Ciebie Twoje ulubione danie.

NIEPOWTARZALNY KLIMAT

Kilkadziesiąt lat organizujemy dla Państwa wyjątkowe uroczystości. Przez te lata wypracowaliśmy własne procedury pracy i wyjątkowy styl. Dbamy o każdy detal, a naszą obsługę cechuje wysoka kultura pracy. Najważniejsze jest dla nas Wasze zadowolenie i niepowtarzalne wspomnienia. Indywidualnie podchodzimy do każdej uroczystości.

Poznaj wyjątkowy smak potraw

KUCHNIA KLASYCZNA I NOWOCZESNA

Od kilkudziesięciu lat serwujemy Państwu wyjątkowe dania kuchni śląskiej, tradycyjnej i nowoczesnej, które przygotowywane są wg. starych przepisów. Wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości składniki od sprawdzonych dostawców, a w kuchni rządzi doświadczony i z grany zespół. Serdecznie zapraszamy i życzymy smacznego.

sieć Cukierni Jaglo, Hotel i Restauracja Antek

JEST NAS WIĘCEJ

Restauracja i Hotel Antek to połączony kompleks obiektów zlokalizowany w Źlinicach k. Opola. Hotel jest niezależnym obiektem mogącym pomieścić jednorazowo 38 osób. Więcej na www.hotelantek.pl. Restauracja Antek posiada 3 niezależne sale i może pomieścić łącznie 250 osób. Więcej na www.restauracja-antek.pl

Nasza sieć Cukierni Jaglo to 3 niezależne obiekty zlokalizowane w Źlinicach, Opolu i Czarnowąsach-Opolu. Cukiernia oferuje wyjątkowe torty weselne, okolicznościowe, ciasta oraz rozmaite słodkości. Więcej na www.cukiernia-jaglo.pl